Nejnovější recenze ze sekce Fitness

HMS SVP07 Sky

HMS SVP07 Sky

Ověřený zákazník Domácí fitness s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 31. března 2024

Zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

• Velice tichý. Předčil očekávání

Hop-Sport HS-1055 Strong 106kg

Hop-Sport HS-1055 Strong 106kg

Ověřený zákazník hop-sport.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v hop-sport.cz

• Skvělý návod na sestavení lavice
  • Kvalitní závaží
  • Nízká cena za celou sadu
  • Kvalitní lavice

Reakce značky Hop-Sport

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu a doporučení našeho produktu, ať Vám spolehlivě slouží co nejdéle.
Přejeme Vám krásný den!

Master Hand Grip

Master Hand Grip

Ověřený zákazník MASTERSPORT.cz Sharazan

Zakoupeno v MASTERSPORT.cz

• Super cvičební pomůcka na procvičení zápěstí.
  • Možnost nastavení odporu při cvičení (10-40 kg).
  • Pěkné a kvalitní zpracování (příjemné materiály)

Master Hand Grip (dále pomůcka) jsem si pořídila kvůli prevenci před karpálním tunelem (každodenní práce s myší, znáte to :)) a jsem maximálně spokojená. Velmi oceňuji možnost změnit si odpor, který pomůcka klade, a to v rozmezí 10-40 kg. To je super, protože začínám na 10 kg a jsem tím motivována posouvat se dát a zápěstí posilovat více. Navíc díky této možnosti nahradí pomůcka větší množství cvičebních pomůcek na procvičení zápěstí. Pomůckou lze posilovat pravou i levou ruku. Pomůcka je vhodná pro ženy i muže, ergonomicky vyhovuje rukám obou pohlaví (zkoušel a začal používat i manžel :)). Oceňuji také, že na madlech má pomůcka gumový povrch, díky kterému v ruce neklouže, dobře drží a dobře se s ní cvičí. Vzhled pomůcky je sympatický, nenápadný. Vyhovuje mi i velikost, nezabírá příliš místa, v kanceláři se vejde do libovolné zásuvky. Konečně, vypadá to, že je vyrobená kvalitně a bude dlouho a dobře sloužit :).

Hop-Sport HS-015H Vox

Hop-Sport HS-015H Vox

Ověřený zákazník hop-sport.cz M.R.

Přidáno: 30. března 2024

(naposledy upraveno 30. března 2024)

Zakoupeno v hop-sport.cz

• Rychlá montáž, nehlučný provoz
  • Vhodný pro postavu max. 165 cm. Chyběly šroubky pro montáž počítače.

Lze doporučit pouze pro malé postavy!

Reakce značky Hop-Sport

děkujeme Vám za doporučení našeho produktu. Stačí poslat zprávu nám na e-mail a obratem odešleme chybějící šrouby.
Přejeme Vám krásný den!

Zatím dobrý.

inSPORTline chromová činka 1 kg

inSPORTline chromová činka 1 kg

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• chromový povrch s vroubkováním
  • dobře se drží, nekloužou
  • netoxický povrch, žádné škodlivé vinylové povrchy apod.
  • nesmrdí chemicky

Činka s netoxickým povrchem, nesmrdí chemicky, dobře se drží a díky vroubkování neklouže.

Trinfit HEXA Jednoruční pogumovaná 40 kg

Trinfit HEXA Jednoruční pogumovaná 40 kg

Ověřený zákazník Domácí fitness s.r.o. Marie

Přidáno: 29. března 2024

Zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

• hezky se s tím cvičíkuje
inSPORTline Weight Hoop 100 cm

inSPORTline Weight Hoop 100 cm

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Obruč je určena k fitness, posilování zádových svalů, zeštíhlení problémových partií, zpevnění těla... Je tvořena osmi částmi, které se pomocí pojistek (taková tlačítka na konci každé části, zapadají do otvoru v další části) seskládají dohromady. Je těžší a silnější (váží cca 1,2 kg a průměr trubice je cca 3,5 cm), což je při manipulaci s ní znát, takže si umím představit, že člověk se slabými zádovými svaly bude mít zpočátku problémy s obručí pracovat. Zvlášť, pokud nemá zkušenosti ani s klasickou gymnastickou obručí - vlastně úplným začátečníkům doporučuji spíše začít právě s ní (je hladká a výrazně lehčí), protože další věc, která může činit leckomu potíže, jsou hrbolky na vnitřní straně obruče, které mají pravděpodobně umocnit efekt při spalování tuků a zpevnění svalů. I když je obruč potažena vrstvou pěnového materiálu, nárazy hrbolků jsou velmi intenzivní a zpočátku se nekompromisně tvoří modřiny, cvičení je proto bolestivé. Chce to tedy najít v sobě trochu masochismu ;-) Předpokládám, že tento efekt by měl časem ustoupit, jak dojde ke zpevnění svalů, že si tělo zvykne. S ohledem na výše uvedené se asi také doporučuje začínat 5 min. cvičením a postupně přidávat, načež se mají dělat po max. 20 minutách přestávky. O efetivnosti cvičení nepochybuji, protože to není moje první obruč. Jen ještě poznámka pro úplné začátečníky - nečekejte, že obruč udržíte hned napoprvé, opravdu to chvíli trvá, než ovládnete pohyb, který je k tomu potřeba, navíc je potřeba cvičit točení rovnoměrně na obě strany, většinou je to na jednu stranu náročnější. Nenechte se proto odradit počátečními neúspěchy a vytrvejte, každým dnem se budete zlepšovat a výsledky za to stojí.

Acra BC51

Acra BC51

Ověřený zákazník Alza.cz Martina Machotová

Zakoupeno v Alza.cz

• Můžete "jezdit na kole" v pohodlí domova
  • Musíte šlapat ....

Pořídila jsem si tento rotoped jako "rehabilitační pomůcku" na rozhýbání mého starého těla, neb po letech se mi vrátily potíže dávné zlomeniny kolem kolena. Myslela jsem, že se do jízdy na rotopedu budu muset nutit, ale opak je pravdou - já se na "stará kolena" na tu jízdu fakt každý den těším .... takže doporučuju rozhodně všem - i těm starším. Tento rotoped je vážně skvělý!!!

Fitforce FDBN jednoruční činka 0,5 KG

Fitforce FDBN jednoruční činka 0,5 KG

Ověřený zákazník Sportisimo Ivan Kunst

Zakoupeno v Sportisimo

výborné činky pro mámu věk 88

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Tichý chod, lehký, lehce skladovatelný, dobře zabalený, jednoduchý na montáž svépomocí, téměř nebyl potřeba návod. Za tu cenu maximálně spokojený. Zboží všem doporučuji.
  • Na postavu 185cm je nastavení tak nahraně. Nastavení krku sedla by mohlo být cca. o 10cm delší a bylo by to v pohodě. Jak píše návod, je potřeba opravdu dotahovat pořádně všechny spoje, aby za provozu nevrzal. Jinak nic, spokojenost.
Master F-10

Master F-10

Ověřený zákazník MASTERSPORT.cz kb

Zakoupeno v MASTERSPORT.cz

• Příznivá cena
  • Dá se na něm slušně rychle běžet
  • Skokové ovládání rychlosti

Pás koupen především pro manželku na rychlou chůzi a možná v budoucnu i její běh.
Já mnohem raději běhám venku, ale během zimy jsem jej párkrát využil také. Oceňuji vcelku nehlasitý chod (ale pořád dupete, to je snad jasné) a dále skokové nastavování rychlosti 3, 6, 9, 12 km/h, kdy nemusíte proklikávat po 0.1 stupnici. Hodí se to např. při krátkých intenzivních intervalech, které střídá odpočinek, přičemž zpomalení z 12 na 3 km/h trvá cca 10-15 sekund (to stejné při opačném zrychlování).
Stoleček na mobil (na tablet je malý) není špatný, ale při rychlosti nad 9 km/h už přes vibrace telefon pomalu cestuje k nechráněnému okraji - doporučuji na to dávat pozor.
Manipulace není těžká, taktéž první uvedení do provozu je otázkou minut (náročnější bylo pás rozbalit - na to doporučuji 2 osoby - velice dobře byl zabalen).

TRINFIT Vivo B650i

TRINFIT Vivo B650i

Ověřený zákazník FITHAM ivo

Zakoupeno v FITHAM

První dojem je skvělý, objektivní hodnocení bude možné až po čase používání. Montáž poměrně jednoduchá - zvládnutelná. Stroj na první pohled robustní a bytelný.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25